Měňany 87 & 88

+420 777 754 756

info@asap-dovolena.cz

Ceník & Podmínky pronájmu

Uvedené ceny jsou v Kč za pronájem celého domu na 7 nocí.

vertical rectangle shape

A období

Termín:

1.7. - 27.8. + Silvestr

Cena:

CZK 32.990,-

vertical rectangle shape

B období

Termín:

17.6. - 1.7. a 28.8. - 2.9

Cena:

CZK 29.990,-

vertical rectangle shape

C období

Termín:

25.5. - 16.6. a 3.9. - 30.9.

Cena:

CZK 21.990,-

vertical rectangle shape

D období

Termín:

1.10. - 21.5.

Cena:

CZK 17.990,-

  • Víkend - 2 noci 9.990,- Kč, 3 noci 11.990,- Kč.
  • Velikonoce: 19.990,- Kč/4 noci.
  • Prázdniny a svátky individuální kalkulace podle požadovaných dní.
  • Dům je určen pro 8 osob + 1 přistýlky. V případě obsazení přistýlky osobami ve věku nad 10 let se připlácí 500,- Kč/osoba na přistýlce/pobyt.
  • V ceně není elektrická energie dle skutečné spotřeby (8,- Kč/kWh).


Od 1.1.2020 je na základě zákona o místních poplatcích dle usnesení Zastupitelstva obce Měňany vybírán poplatek z pobytu ve výši 20,- Kč/osoba/noc nad 18 let, který bude odečten z depozitu. Depozit ve výši 3000,- Kč je splatný při příjezdu a po odečtení energie, pobytové taxy a případných škod se přeplatek vrací v hotovosti, případně do 5 dnů na účet zákazníka.


Součástí pobytu jsou tablety do myčky (dle počtu dní), čistící prostředek na nádobí a houbička, 2 utěrky a základní balení toaletního papíru (6 rolí), povlečení,osušky a ručníky.


Při úhradě pobytu z fondu FKSP pro Vás zajistíme fakturaci pro vašeho zaměstnavatele.

Podmínky pronájmu

Spolehlivé a profesionální služby

V okamžiku, kdy si pomocí e-mailu provedete nezávaznou poptávku domu pro svou dovolenou, bude prověřena volná kapacita a následně Vám dům zarezervujeme a zašleme potvrzení.

POTVRZENÍ REZERVACE - SMLOUVA O PRONÁJMU:

Potvrzení rezervace je závazné pro obě strany. Nejpozději do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky bude klientovi zasláno potvrzení rezervace. Převzetím potvrzení rezervace a platbou zálohy klient potvrzuje platnost dohody a v tomto případě není vyžadován podpis klienta na dokumentu.

KONTROLA SPRÁVNOSTI SMLOUVY O PRONÁJMU:

Po obdržení potvrzení je klient povinnen zkontrolovat správnost veškerých údajů, hlavně číslo pronajímaného domu a období pronájmu.

PLATBA:

Platba probíhá ve dvou fázích. 1. část platby musí být uhrazena nejpozději do 3 dnů od odeslání smlouvy. 2. část platby (doplatek) musí uhrazena nejpozději 4 týdny před začátkem domy pronájmu. Pokud si klient objedná dům v době kratší než 4 týdny do nástupu, je celá platba splatná okamžitě. Přesná doba splatnosti bude vždy uvedena v konkrétní smlouvě o pronájmu. V případě nedodržení těchto podmínek si vyhrazujeme právo na okamžité zrušení platnosti smlouvy o pronájmu bez náhrady.

DEPOZIT:

Depozit je Kč 3.000,-- na dům a týden. V případě období pronájmu v období Vánoc a Nového roku se výše depozitu zvyšuje na Kč 5.000,--. Pronajímatel si vyhrazuje právo využít depozitu pro vyúčtování případných škod na zařízení domu, nedoplatku elektřiny apod. Depozit bude vrácen klientovi bankovním převodem do 5 dnů po ukončení pobytu.

STORNO OBJEDNÁVKY:

V případě zrušení pronájmu do 35 dnů před příjezdem je storno poplatek 50 % z ceny pobytu. V případě zrušení pobytu méně než 35 dní před příjezdem je stornopoplatek 100 % z ceny pobytu.

KLÍČE:

PŘÍJEZD A ODJEZD:

FORCE MAJEURE:

V případě nepředvídatelných a neočekávaných situací (např. války, požárů v oblasti, přírodní katastrofy apod.) má pronajímatel právo vypovědět smlouvu o pronájmu bez předchozího varování.

KONEČNÝ ÚKLID:

Konečný úklid domu je v ceně. Kuchyňský kout uklízí vždy klient. V případě neuklizení kuchyňského koutu nebo venkovního grilu a ohniště se strhává 250,- Kč z depozitu.

SPOTŘEBA ENERGIÍ:

Pokud není ve smlouvě o pronájmu uvedeno jinak, jsou všechny domy vytápěné elektřinou. Spotřeba elektřiny a dřeva do krbových kamnech není zahrnuta v ceně za pronájem. V současnosti stojí 1kWh 7.- Kč.

NEZAPOMEŇTE proto při příjezdu a odjezdu zaznamenat počáteční stav elektrických hodin. Platba za spotřebované energie proběhne při odjezdu při předávání klíčů.

REKLAMACE:

V průběhu pronájmu je klient odpovědný za dům a veškerý inventář. Pokud nastanou nějaké škody na majetku, je klient povinnen neprodleně tuto skutečnost oznámit majiteli. Případné reklamace ze strany klienta musí být uplatněny nejpozději v den nástupu do domu.

POJIŠTĚNÍ DOMU:

KUCHYNĚ:

Kuchyně v našich prázdninových domu je vybavena podle "mezinárodních standardů prázdninových domů" a pokud není uvedeno jinak, je součástí obývacího pokoje. Ve vybavení kuchyně je dostatek talířů, příborů, hrnců, pánví atd. pro přípravu jídel.

DOMÁCÍ ZVÍŘATA:

Pobyt domácích zvířat není v domech povolen. Pokud klient poruší tento zákaz, má majitel právo okamžitě a bez náhrady ukončit pobyt klienta. Navíc klient bude hradit zvláštní úklid domu.

INVENTÁŘ:

Dům je vybaven vším potřebným pro strávení příjemné dovolené (nádobí, sklenice, atd... v dostatečném množství). Povlečení, osoušky a ručníky jsou v ceně pobytu. Pro první dny jsou k dispozici tablety do myčky, toaletní papír, jar a houbička.

Domy jsou připojeny na ekologickou čistírnu odpadních vod, proto prosím nevylévejte do odpadu či WC žádné chemické látky.

UPOZORNĚNÍ K POBYTU:

Neposkytujeme pronájem domů za účelem jakýchkoliv oslav (rodiných, jubilejních.... ) a není možné ubytování mládežnických skupin. V případě nedodržení těchto podmínek ubytovaní je to důvod k okamžitému ukončení pobytu.


Při ubytování osob nad kapacitu objektu bez souhlasu majitele může být okamžitě ukončen pobyt.


V případě rušení nočního klidu a následné stížnosti sousedů klienti souhlasí s předáním svého telefonního čísla a jména stěžujícímu si sousedovi k dořešení a uklidnění nastálé situace.


Domy jsou nekuřácké.


Děkuji Vám za pochopení.

Rostislav Musil - majitel


Klíče k domu Vám budou předány při příjezdu na místo majitelem nebo osobou pověřenou majitelem.

Příjezd v nástupní den je možný po 16:00 hodině.

V den odjezdu je nutné dům opustit do 10:00 hod dopoledne.

Dům a jeho inventář jsou pojištěny proti požáru. Pojištění osob a osobního majetku se na klienty nevztahuje.

U nás začíná vaše putování po Českém krasu.

Chalupa Berounsko

Měňany 87 & 88

267 27 Měňany

Tel.: +420 777 754 756

Email: info@asap-dovolena.cz

Navigace

Sledujte nás!

White Facebook Logo Social Media Icon
Black Instagram Logo

© Chalupa Berounsko 2023