Měňany 87 & 88

+420 777 754 756

info@asap-dovolena.cz

O Domech

Naše 2 prázdninové domy se nacházejí v malé, klidné obci Měňany v blízkosti hradu Karlštejna a Koněpruských jeskyní. Vzdálenost od Prahy je přibližně 25 km. Každý dům má vlastní oplocenou zahradu, venkovní bazén (3 x 4 x 1,2 m) a parkoviště na pozemku. Bazén je v provozu vždy od 1.6. do 15. 9. Sportovně založení klienti mají k dispozici malé hřiště na fotbal, volejbal či nohejbal nebo mohou využít možnosti zahrát si tenis na umělém povrchu (150 m od domu) případně využít golfové hřiště na Karlštejně (viz. aktivní využití volného času). Malé hřiště je pouze pro potřeby prázdninových domů a každý dům má svůj vlastní přístup. Tenisový kurt je obecní, naši hosté ho mohou využívat zdarma. Celková kapacita domů je 19 osob (8 postelí + 1 přistýlka/dům), domy jsou často využívány i pro menší teambuildingové akce.

KAPACITA DOMŮ

max. 10 lidí/dům

8 lůžek, 2 přistýlky

ROZLOŽENÍ LŮŽEK

4 ložnice/dům

1x v přízemí, 3x v patře

rozložení lůžek

V domě se může najednou pohodlně ubytovat až 10 hostů - prostory pro spaní jsou rozděleny následovně:

- 1 ložnice s manželskou postelí v přízemí,

- 3 ložnice s dvěma oddělenými postelemi a v podkroví z nichž jedna má navíc rozkládací gauč pro 2 osoby). Pro přistýlku je možné využít i rozkládací sedačku v obývacím pokoji. Do 1. patra vedou unikátní mlynářské schody.

popis domu

Každý dům má vlastní terasu se zahradním nábytkem a grilem. Vnitřní uspořádání domu zahrnuje propojený obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice, podkroví, koupelnu a 2 toalety. Pro Váš pocit bezpečí jsou domy vybavené alarmem s číselným kódem. V celém objektu je WiFi připojení k internetu ZDARMA. Parkoviště u domů je monitorováno kamerovým systémem.


V obývacím pokoji najdete mimo jiné i krbová kamna a LCD televizi. V moderně vybavené kuchyni je samozřejmostí elektrický sporák s keramickou deskou, mikrovlná trouba, kávovar, varná konvice, lednice s mrazákem a myčka na nádobí.


V koupelně mají hosté k dispozici automatickou pračku, přebalovací pult a sprchový kout.

Pro děti je připravena dětská postýlka, dětská vysoká jídelní židlička, pískoviště a houpačka.

ocenění

Zde je seznam ocenění, která díky vám každý rok sbíráme. Děkujeme za podporu!

U nás začíná vaše putování po Českém krasu.

Chalupa Berounsko

Měňany 87 & 88

267 27 Měňany

Tel.: +420 777 754 756

Email: info@asap-dovolena.cz

Navigace

Sledujte nás!

White Facebook Logo Social Media Icon
Black Instagram Logo

© Chalupa Berounsko 2023